Kategorie
Wszystko

Nasza odpowiedzialność

Materiały i informacje zamieszczane w serwisie są oparte o najbardziej aktualne doniesienia dostępne w czasie ich opracowywania. Dokładamy wszelkich starań by były to informacje rzetelne jednak ich wykorzystywanie odbywa się na wyłączną odpowiedzialność użytkownika.

Ten serwis powstał w odpowiedzi na sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez wirus SARS-COV-2.

W serwisie, w dziale Zalecenia, znajdą Państwo aktualne akty prawne, zalecenia Ministra Zdrowia i konsultantów krajowych odnoszące się do różnych aspektów postępowania w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19.

Publikujemy też najnowsze doniesienia światowe, wskazówki postępowania w sytuacji epidemii odnoszące się zarówno do prób ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, zmniejszenia ryzyka zakażeń, jak i procesu diagnostyki i leczenia a także organizacji opieki zdrowotnej.

Wiedza medyczna w tej dziedzinie oparta jest na obserwacjach ostatnich kilku miesięcy. Nowe obserwacje i doświadczenia kliniczne stale poszerzają wiedzę, a to może skutkować zmianami metod postępowania i leczenia.

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób i zakres ich wykorzystania.